petanquevereniging de bouldozers

Competitienieuws wedstrijdsecretaris

Cor Pieterse, onze wedstrijdsecretaris wil diegenen met een wedstrijdlicentie graag informeren over de diverse mogelijkheden om mee te doen aan competities.

  1.  Info aanmelding en deelname zomercompetitie doublette-  en triplettecompetitie District Noord-West

Let op, in tegenstelling tot vorig jaar zijn de wedstrijddagen doublette en triplette dit jaar gelijk. De inschrijving sluit al op 31 maart a.s.

 Zowel de ZCD (doublettes) 2018 als de ZCT (triplettes) 2018 zijn een vervolg op de in 2017 gehouden kwalificaties.

Op onderstaande link kunt u de verenigingsplekken zien die behaald zijn voor de WCD 2018:

Info doubletten

Op onderstaande link kunt u de verenigingsplekken zien de behaald zijn voor de WCT 2018:

Info tripletten

De ZCT 2018 worden poules met maximaal 16 equipes (5 wedstrijden per dag) en de ZCD 2018 worden poules met maximaal 10 equipes (3 wedstrijden per dag).De locaties staan nog niet vast. Verenigingen die op hun locatie een competitiedag willen organiseren kunnen een verzoek indienen bij coördinator wedstrijdzaken/noordwest.  Het DC-team heeft besloten dat verenigingen die op haar complex een competitiedag krijgen toegewezen zelf eerst intern voor een scheidsrechter en wedstrijdleider gaan zorgen. Indien dit niet lukt kan contact opgenomen worden met het DC-team.

De inschrijfformulieren hangen op het mededelingenbord in de kantine. De inschrijvingsformulieren moeten uiterlijk 31 maart 2018 ingeleverd worden bij de districtscoördinator wedstrijdzaken. Voor onze vereniging zorgt Cor Pieterse daarvoor. Hij is ook het directe aanspreekpunt binnen onze vereniging. 

  1.  Meedoen aan het kwalificatietoernooi NJBB Masters en deelname aan de Nationale Kampioenschappen Tête-à-tête

In onze rubriek “Links”vindt u de link “NL Petanque Sportnieuws februari 2018”. Hier kunt u alle info vinden om mee te doen. Meedoen met “Tête-à-tête”is dit jaar gemakkelijker dan ooit, want het wordt in eigen huis gespeeld. Aan het Leekerpad dus. Op 21 en 22 april.

 

  1.  Vooraankondiging  Zomeravondcompetitie 2018

Zie het volgende bericht hierover.

P.V. de Bouledozers

Lid NJBB 7007
Leekerpad  8
1689 VP  Zwaag/Hoorn
Tel: 0229-230625

Speeltijden

Binnen: oktober t/m maart
Buiten:  april t/m september
Dinsdag - 13.30 tot 17.00 uur
Woensdag - 19.30 uur tot 22.30 uur
Donderdag - 13.30 uur tot 17.00 uur
Vrijdag - 19.30 uur tot 22.30 uur
Zaterdag - 13.30 uur tot 16.00 uur
De kantine is een half uur voor aanvang open